Aktuálně

Na bohoslužby již není třeba se hlásit, kapacita není omezena, jen je třeba mít ochranu dýchacích cest, dezinfikovat ruce a udržovat rozestupy (pakliže nejste s rodinou).

STÁLÝ PŘÍMÝ ODKAZ NA PŘENOS BOHOSLUŽEB Z KOSTELA:

ODKAZ NA YOUTUBE KANÁL, KDE JE ZÁZNAM POSLEDNÍCH BOHOSLUŽEB

Přihlašujte se na letní sborovou dovolenou v Jánkách od 3. do 7. 7.

Čtvrteční online biblické meditace pokračují vždy od 18h - ve čt 17. 6. výjezdní biblická hodina naživo v Boharyni

V sobotu 19. 6. jednodenní voda na Orlici.

Kytarový recitál Samuela Weinfurtera v kostele 20. 6. od 18h PRO NEMOC ZRUŠENO!!!

Dětský letní pobyt bude od ne 25. 7. do so 31.7. ve Veselí na Vysočině.

Můžete přispět do nedělní sbírky přes smartbanking - QR kód níže je nastaven na 100,- Kč. Děkujeme Vám, kteří i v době omezených setkání nezapomínáte přispívat do sbírky nebo svými dary!

Vítáme vás na webových stránkách Farního sboru Českobratrské církve evangelické v Hradci Králové.

Jsme křesťanské společenství, které je včleněno do Českobratrské církve evangelické (sjednocené protestantské církve v České republice). Vyznáváme víru v Boha Otce, Syna i Ducha Svatého. Centrem našeho setkávání jsou nedělní bohoslužby, které se konají v evangelickém kostele (u soudu) každou neděli v 9:00. Bohoslužby jsou veřejné a otevřené všem zájemcům.

Tyto internetové stránky vám nabízejí informace o jednotlivých setkáních, službách a potřebách sboru. Faráře či farářku můžete vyhledat na uvedených telefonických či elektronických kontaktech.

Informace o zpracování osobních údajů