STÁLÝ PŘÍMÝ ODKAZ NA PŘENOS BOHOSLUŽEB Z KOSTELA:

ODKAZ NA YOUTUBE KANÁL, KDE JE ZÁZNAM POSLEDNÍCH BOHOSLUŽEB

SBÍRKA DIAKONIE ČCE NA POMOC PO TORNÁDU NA JIHU MORAVY

Letní sborová dovolená v Jánkách od 3. do 7. 7.

Čtvrteční online biblické meditace pokračují vždy od 18h až do 24. 6., pak bude letní pauza.

Dětský letní pobyt bude od ne 25. 7. do so 31.7. ve Veselí na Vysočině - kapacita naplněna.

Můžete přispět do nedělní sbírky přes smartbanking - QR kód níže je nastaven na 100,- Kč. Děkujeme Vám, kteří i v době omezených setkání nezapomínáte přispívat do sbírky nebo svými dary!

Vítáme vás na webových stránkách Farního sboru Českobratrské církve evangelické v Hradci Králové.

Jsme křesťanské společenství, které je včleněno do Českobratrské církve evangelické (sjednocené protestantské církve v České republice). Vyznáváme víru v Boha Otce, Syna i Ducha Svatého. Centrem našeho setkávání jsou nedělní bohoslužby, které se konají v evangelickém kostele (u soudu) každou neděli v 9:00. Bohoslužby jsou veřejné a otevřené všem zájemcům.

Tyto internetové stránky vám nabízejí informace o jednotlivých setkáních, službách a potřebách sboru. Faráře či farářku můžete vyhledat na uvedených telefonických či elektronických kontaktech.

Informace o zpracování osobních údajů