Aktuálně

NA BOHOSLUŽBY je do odvolání kvůli omezené kapacitě (22) nutné se předem přihlásit a to na mailu: krkupf@email.cz eventuálně na telefonu: 777 238 590. Do e-mailu uveďte, na jakou neděli se hlásíte, počet lidí a kontakt na sebe. Každou neděli je živý přenos přes internet na kanále youtube (viz níže).

neděle 7. 3. - je volná kapacita ŽIVÝ PŘENOS:

neděle 14. 3. - je volná kapacita ŽIVÝ PŘENOS:

ODKAZ NA YOUTUBE KANÁL, KDE JE AKTUÁLNÍ PŘENOS BOHOSLUŽEB A VŽDY JEN POSLEDNÍ ZÁZNAM BOHOSLUŽEB

Postní meditace online každý čtvrtek od 18h.

Odkaz na POSTNÍ KALENDÁŘ v ekologickém duchu. Odkaz na postní zamyšlení synodního seniora br. D. Ženatého.

Setkání dětí a konfirmandů probíhají online. V létě bude sborová dovolená v Jánkách od 3. do 7. 7. Dětský letní pobyt bude poslední nebo předposlední týden v červenci (rozhodneme v blízké době).

Můžete přispět do nedělní sbírky přes smartbanking - QR kód níže je nastaven na 100,- Kč. Děkujeme Vám, kteří i v době omezených setkání nezapomínáte přispívat do sbírky nebo svými dary!

Vítáme vás na webových stránkách Farního sboru Českobratrské církve evangelické v Hradci Králové.

Jsme křesťanské společenství, které je včleněno do Českobratrské církve evangelické (sjednocené protestantské církve v České republice). Vyznáváme víru v Boha Otce, Syna i Ducha Svatého. Centrem našeho setkávání jsou nedělní bohoslužby, které se konají v evangelickém kostele (u soudu) každou neděli v 9:00. Bohoslužby jsou veřejné a otevřené všem zájemcům.

Tyto internetové stránky vám nabízejí informace o jednotlivých setkáních, službách a potřebách sboru. Faráře či farářku můžete vyhledat na uvedených telefonických či elektronických kontaktech.

Informace o zpracování osobních údajů